Nazwa stanowiska

Stażysta w Dziale Technologii

Miejsce Pracy

Szczecin

Twoje zadania:

  • Udział w codziennych zadaniach operacyjnych działu.
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej (receptury, składy na etykietę, instrukcje technologiczne, itp.).
  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów.
  • Dbanie o zachowanie wymaganych norm technologicznych, wytwarzanie w sposób zgodny z prawem, zapewniający jakość i bezpieczeństwo produktów.
  • Poszukiwania innowacyjnych rozwiązań przy opracowywaniu nowych i udoskonalaniu istniejących asortymentów.

Nasze wymagania:

  • Studenci 5 roku lub absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów: Technologia Żywności lub pokrewne.
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność, otwartość na zmiany i wyzwania.
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziane.
  • Znajomość polskiego i unijnego prawa żywnościowego- mile widziane
  • Znajomość programu SAP- mile widziana.

Oferujemy:

  • Bezpieczeństwo ekonomiczne -  zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna LUX MED.
  • Rozwój - udział w realizacji ciekawych projektów, współpracę w ramach grupy Animex.
  • Przynależność - pracę w kilkuosobowym zespole w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń.
  • Aktywność - grupy sportowe (m.in. biegacze, kolarze, piłka siatkowa), międzyzakładowa Spartakiada Animex.
  • Rozrywkę - piknik pracowniczy, spotkania integracyjne, dofinansowanie do zakupu biletów np. do kina, karta Multisport.
0 1 2 3 4