Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Nazwa stanowiska

Stażysta / Specjalista ds. Planowania Produkcji

Miejsce Pracy

Kutno

Główne zadania:

  • Tworzenie planów produkcyjnych długo i krótko okresowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych produktu gotowego, surowców, przypraw i materiałów pomocniczych
  • Planowanie zakupów w oparciu o plany produkcyjne
  • Monitorowanie i optymalizacja cen
  • Zapewnienie terminowości realizacji kontraktów
  • Rozliczanie planu produkcyjnego
  • Rozliczanie zużycia surowców i materiałów pomocniczych
  • Monitorowanie wydajności linii produkcyjnych
  • Analiza danych produkcyjnych
  • Współpraca z działami w Zakładzie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętność pracy i komunikacji w zespole
  • Sumienność, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Ukierunkowanie na wysoką jakość obsługi klienta wewnętrznego
  • Dodatkowym atutem będzie: Doświadczenie w pracy w dziale zakupów, planowania produkcji lub obsłudze klienta
  • Znajomość programu SAP

Oferujemy:

  • Ciekawą  pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym Zakładzie Produkcyjnym,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, karty sportowe, bony na święta, imprezy integracyjne)
0 1 2 3 4