Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Sprzedaży (k/m)

Miejsce Pracy

Opole

Twoje główne obowiązki:

  • Zadania związane ze sprzedażą i realizacją zamówień w Biurze Obsługi Klienta
  • Obsługa procesu przyjmowania zamówień i zleceń na pakowanie oraz pozostałej dokumentacji sprzedażowej
  • Sporządzanie raportów dotyczących sprzedaży i realizacji zamówień
  • Współpraca z klientami Grupy oraz klientami wewnętrznymi

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programu Excel
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane: znajomość obsługi programu SAP oraz doświadczenie w dziale Sprzedaży

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, Multisport)
0 1 2 3 4