Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce Pracy

Kutno

Główne zadania:

  • Analiza i przygotowywanie dokumentów kadrowych,
  • Prowadzenie spraw związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium RP,
  • Przygotowywanie i składanie dokumentów w celu uzyskania zezwoleń na pobyt,
  • Dbanie o terminowość procesów,
  • Zakwaterowanie pracowników w hotelach pracowniczych, prowadzenie zestawień związanych z hotelami i nadzór nad nimi,
  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie,
  • Rekrutacja pracowników,
  • Odpowiedzialność za rozwój pracowników w oparciu o przyjęte w organizacji procesy rozwojowe m.in. oceny roczne, przeglądy zespołów, ścieżki wdrożeniowe na stanowiska managerskie, indywidualne plany rozwoju, matryce umiejętności, badanie opinii,
  • Utrzymanie ciągłości procesów personalnych,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie procesów personalnych,
  • Przygotowywanie sprawozdań, zestawień i raportów,
  • Doskonalenie procesów personalnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • Wiedza z zakresu zatrudnienia, legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców,
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • Dobra znajomość języka polskiego, ukraińskiego/rosyjskiego,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację - mile widziana,
  • Inicjatywa w działaniu, samodzielność, dążenie do celu, skrupulatność,
  • Otwartość na zmiany,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office w stopniu średnio-zawansowanym.
  • Mile widziana znajomość programu Płatnik i SAP HR.

Oferujemy:

  • Rozwój - podnoszenie kwalifikacji, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz wiele innych,
  • Stabilność zatrudnienia - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kwartalna nagroda frekwencyjna oraz nagrody,
  • Benefity - ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, bank pomysłów, nagroda za polecenie pracownika, zapomogi losowe, karty podarunkowe, karta FlexiPass, prywatna opieka medyczna LuxMed
  • Aktywność - sekcje sportowe (piłka nożna, siatkówka i koło wędkarskie), spartakiada międzyzakładowa Animex,
  • Rozrywkę - piknik pracowniczy, spotkania integracyjne.
0 1 2 3 4