Nazwa stanowiska

Pracownik produkcji

Miejsce Pracy

Kutno

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna na linii produkcyjnej,
  • obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami
    stanowiskowymi,
  • prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zdań
  • dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • książeczka sanepidowska,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane

Oferujemy:

  • ciekawą  pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • zdobycie umiejętności i doświadczenia,
  • premie,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, imprezy integracyjne)
0 1 2 3 4