Nazwa stanowiska

Operator wózka widłowego

Miejsce Pracy

Daszyna

Główne zadania:

  • przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją,
  • załadunek i rozładunek towaru,
  • kompletacja zamówień wg. zamówień klienta,
  • obsługa elektronicznych urządzeń skanujących,
  • praca na magazynach mroźni i chłodni.

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania potwierdzone egzaminem UDT,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków bocznych wysokiego składowania,
  • mile widziane doświadczenie w branży mięsnej,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej,
  • mile widziana znajomość programu SAP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu,
  • szkolenia na wózki widłowe UDT,
  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy,
  • posiłek regeneracyjny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karty multisport,
  • wczasy pod gruszą,
  • dofinansowania do żłobków i przedszkoli.
0 1 2 3 4