Młodszy Kierownik ds. Kluczowych Klientów (kanał Nowoczesny)

Miejsce Pracy

Warszawa

Główne zadania:

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych poprzez negocjacje handlowe, przygotowywanie umów, wprowadzanie nowych pozycji asortymentowych oraz koordynowanie działań promocyjnych
  • Analiza sytuacji rynkowej oraz wyników biznesowych Klientów
  • Efektywne planowanie i egzekucja budżetów klienckich
  • Kreowanie i wdrażanie pomysłów w zakresie rozwoju sprzedaży
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, m.in.: marketingiem, zakładami produkcyjnymi, logistyką

Kogo szukamy:

Poszukujemy ambitnej osoby z umiejętnościami analitycznego myślenia i doskonałymi zdolnościami komunikacyjnymi. Jeśli masz pasję do sprzedaży i chcesz rozwijać się na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego; preferowane kierunki to ekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze i zarządzanie. Wymagane jest prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych. Doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym będzie dodatkowym atutem. Szukamy osoby, która potrafi analizować dane z raportów i opracowywać plan swojego działania w oparciu o wnioski z analizy.

Na tym stanowisku powierzamy odpowiedzialność za osiąganie celów sprzedażowych, dlatego ważne jest, aby nasz kandydat był osobą ambitną i skoncentrowaną na rezultatach. Oraz, niezależnie od liczby równoległych zadań, potrafił zachować spokój i efektywnie realizować swoje obowiązki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet dodatków pozapłacowych
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Pracę ze znanymi markami, wysoko cenionymi przez konsumentów
0 1 2 3 4