Nazwa stanowiska

Mechatronik/ Mechanik/ Elektryk

Miejsce Pracy

Kutno

Twoje zadania:

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn w zakładzie produkcyjnym
  • Usuwanie usterek i awarii maszyn i linii produkcyjnych oraz bieżące naprawy w zakresie elektryki / automatyki / mechaniki
  • Realizacja planowanych przeglądów maszyn
  • Diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami maszyn
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • Wykonywanie zadań remontowych i naprawczych

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o specjalności mechanika, mechatronika, budowa maszyn, elektryka
  • Praktyczna wiedza techniczna
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja
  • Odpowiedzialność, obowiązkowość, dokładność, systematyczność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Przejrzysty plan wdrożenia i kariery zawodowej
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie
  • Zakładowy Fundusz Socjalny
    (Świadczenie urlopowe tzw. 'Wczasy pod gruszą' , Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, Karty podarunkowe okazji świąt;' Karta sportowa, Pakiet medyczny Lux Med; Pomoc finansowa dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej)
0 1 2 3 4