Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Nazwa stanowiska

Mechanik

Miejsce Pracy

Ełk

Główne zadania:

  • utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń od strony mechanicznej
  • wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn
  • realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu
  • drobne prace ślusarskie;

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe i specjalności: mechanika lub elektromechanika maszyn i urządzeń lub pokrewne
  • podstawowa wiedza w zakresie urządzeń mechanicznych
  • zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami + premia za wydajność pracy
  • możliwość sprawdzenia się w praktycznym działaniu
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • posiłek regeneracyjny w trakcie pracy,strój roboczy
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (świąteczne paczki żywnościowe, wczasy pod gruszą, Multisport)
  • program opieki medycznej Lux Med
0 1 2 3 4