Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Nazwa stanowiska

Magazynier Techniczny

Miejsce Pracy

Opole

Zadania :

  • nadzór nad stanem magazynowym kluczowych części zamiennych
  • aktualizacja i weryfikacja stanów po wyjściach magazynowych
  • organizacja części zamiennych i utrzymywanie porządku na magazynie
  • zlecenia zakupowe oraz pozyskiwanie ofert i nowych dostawców
  • cykliczna weryfikacja stanów magazynowych w procesie inwentaryzacji
  • obsługa systemu SAP

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra obsługa komputera, dobra znajomość pakietu Office
  • Wykształcenie o profilu technicznym będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności negocjacyjne oraz organizacyjne
  • Wysoki poziom komunikatywności
  • Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Przejrzysty plan wdrożenia i kariery zawodowej
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie
  • Zakładowy Fundusz Socjalny (Świadczenie urlopowe tzw. 'Wczasy pod gruszą; Karty podarunkowe okazji świąt;' Karta Multisport, Pakiet medyczny Lux Med.; Pomoc finansowa dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej oraz Pożyczki bezprocentowe z PKZP)
0 1 2 3 4