Nazwa stanowiska

Koordynator ds. Higieny

Miejsce Pracy

Kutno

Główne zadania:

  • Nadzór i kontrola nad wykonywaniem prac związanych z myciem i dezynfekcją zakładu,
  • Nadzór, kontrola, dobór oraz  współpraca z dostawcami środków chemicznych używanych do mycia i dezynfekcji,
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z utrzymaniem higieny zakładu,
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej (raporty jakościowe, zapisy z przeprowadzonej kontroli, szkolenia),
  • Planowanie i przeprowadzanie okresowych audytów dostawców, grupy myjącej oraz kontroli stanu higieny na halach produkcyjnych w trakcie produkcji,

Wymagania:

  • Samodzielność, zdolności analitycznego myślenia,
  • Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi i podejmowania decyzji,
  • Znajomość  MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Znajomość GMP, GHP, HACCP  - doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku,
  • Doświadczenie w audytowaniu na zgodność z normami BRC/ IFS/ wymaganiami klientów,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia żywności, Towaroznawstwo, Bioinżynieria produkcji żywności lub pokrewne) - mile widziane.
  • Rozwój - podnoszenie kwalifikacji, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz wiele innych,
  • Stabilność zatrudnienia - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premia. kwartalna nagroda frekwencyjna oraz nagrody,
  • Benefity - ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, bank pomysłów, nagroda za polecenie pracownika, zapomogi losowe, karty podarunkowe, karta FlexiPass, prywatna opieka medyczna LuxMed
  • Aktywność - sekcje sportowe (piłka nożna, siatkówka i koło wędkarskie), spartakiada międzyzakładowa Animex,
  • Rozrywkę - piknik pracowniczy, spotkania integracyjne.
0 1 2 3 4