Nazwa stanowiska

Asystent ds. Analiz Kosztów (k/m)

Miejsce Pracy

Warszawa

Główne zadania:

  • Tworzenie i rozwój analiz dotyczących efektywności, kosztów, marż, produkcji i zapasów,
  • Wsparcie działów produkcji i sprzedaży w optymalizacji kosztowej produktów,
  • Udział w standaryzacji podstawowych danych oraz procesów rejestracji produkcji w zakładach produkcyjnych spółki,
  • Udział w projektach wdrożeniowych (systemy produkcyjne, SAP).

Od Ciebie oczekujemy:

  • Absolwent/student ostatniego roku studiów kształcących w zakresie finansów, technologii mięsa, inżynierii lub organizacji procesów produkcyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i orientacja na wyniki,
  • Mile widziana znajomość SAP ERP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet dodatków pozapłacowych, w tym prywatna opieka medyczna,
  • Pracę w trybie stacjonarnym, w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy.
0 1 2 3 4