Job title

wagowy magazynu-produkcja

Location

Morliny

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- odpowiedzialność za zachowanie rotacji asortymentu na dziale plastrowania wędlin

- umiejętność pracy w środowisku MS Office: WORD, EXCEL, OUTLOOK

- prowadzenie dokumentacji magazynowej - rozliczanie zleceń produkcyjnych

- praca w dwóch systemach SWR i SAP - przyjęcia i wydawanie logów

- kontrolowanie analiz technologicznych w systemie SWR

- współpraca z innymi działami

NASZE OCZEKIWANIA:

- znajomość obszaru produkcji i gotowość do nauki i rozwoju umiejętności;

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym;

- dyspozycyjność;

- rzetelność, dokładność i terminowość;

- umiejętność obsługi programów pakietu Office.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w systemie zmianowym;

- premia miesięczna

- coroczna dopłata urlopowa

- bezpłatne posiłki profilaktyczne;

- możliwość rozwoju, szkolenia, awansu oraz wsparcie ze strony doświadczonych pracowników;

- możliwość dodatkowego ubezpieczenia;

- bogaty pakiet socjalny: świadczenia z okazji świąt (Boże Narodzenie, Wielkanoc), dofinasowanie do kolonii dla dzieci i wczasów rodzinnych, możliwość skorzystania z pożyczek mieszkaniowych, możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych (piłka nożna, siatkówka, kręgle, kajaki), możliwość dołączenia do zakładowego koła wędkarskiego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Back to top