Job title

Stażysta w dziale zakupów i planowania produkcji

Location

Morliny

Oferta jest dla Ciebie, jeśli:

- chciałbyś zdobyć doświadczenie w kierunku związanym z obszarem odbywania stażu;

- jesteś otwarty (-a) na nowe wyzwania;

- chcesz zdobyć doświadczenie w dużej międzynarodowej organizacji;

- potrafisz pracować w zespole i jesteś nastawiony na rozwój i zorientowany na osiąganie celów;

- posiadasz wykształcenie con. średnie;

Proponujemy Ci zdobywanie doświadczenia poprzez zadania związane z:

- procesem planowana produkcji;

- wystawianiem zleceń produkcyjnych;

- analizą stanów i zamówień;

- planowaniem zakupów surowców mięsnych i logów do produkcji.

Oferujemy:

- atrakcyjny i płatny staż na umowę o pracę z możliwością uzyskania stałego zatrudnienia po jego zakończeniu;

- coroczną dopłatę urlopową;

- bezpłatne posiłki profilaktyczne;

- możliwość rozwoju, szkolenia, awansu oraz wsparcie ze strony doświadczonych pracowników;

- możliwość dodatkowego ubezpieczenia;

- pakiet socjalny: świadczenia z okazji świąt (w sezonie jesienno-zimowym i wiosenno-letnim), dofinasowanie do kolonii dla dzieci i wczasów rodzinnych, możliwość skorzystania z pożyczek mieszkaniowych, możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych (piłka nożna, siatkówka), możliwość dołączenia do zakładowego koła wędkarskiego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Back to top