Job title

Stażysta w dziale BHP

Location

Iława

Główne zadania:

  • Przeprowadzanie szkoleń BHP dla pracowników;
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz sporządzanie dokumentacji powypadkowej;
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP;
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;
  • Udział w sporządzaniu instrukcji obsługi maszyn i urządzeń;
  • Udział w pracach komisji BHP oraz innych zakładowych komisjach zajmujących się problematyką BHP;
  • Współpraca z lekarzami medycyny pracy, w szczególności przy organizowaniu badań okresowych pracowników;
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad BHP;

Wymagania:

  • Studenci ostatnich lat lub absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów lub szkoły średniej - wykształcenie kierunkowe (min. Technik BHP);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, zdolność analitycznego myślenia;
  • Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
  • Umiejętność współpracy z ludźmi i podejmowania decyzji;
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point);

Oferujemy:

  • Płatny staż na zasadach umowy o pracę z planem docelowego zatrudnienia w strukturach Działu BHP;
  • Rozwój przez działanie w konkretnych zadaniach;
  • Jasną ścieżkę rozwoju;
  • Wynagrodzenie: od 4 600 zł brutto;
Back to top