Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Job title

Specjalista ds. Sprzedaży

Location

Ełk

Główne zadania dla Ciebie:

  • Wsparcie w bieżących zadaniach Kierownika ds. Kluczowych Klientów,
  • Codzienne kontakty mailowe i telefoniczne z kluczowymi klientami, również w j. angielskim,
  • Nadzór nad zamówieniami, ich wysyłką i koordynacja reklamacji,
  • Koordynacja dokumentacji technologicznej i dotyczącej opakowań,
  • Współpraca z Biurami Obsługi Klienta, działem Dokumentacji Eksportowej, działem Transportu morskiego / lokalnego oraz zakładami produkcyjnymi Grupy Animex,
  • Sporządzanie raportów i zestawień.

Co jest dla nas ważne:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w dziale Sprzedaży lub obsłudze klienta ,
  • Min. dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu.

Mamy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System premiowy,
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, Multisport),
  • Samodzielne stanowisko i ciekawy zakres obowiązków.
Back to top
0 1 2