Job title

Specjalista ds. Personalnych

Location

Kutno

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie
  • Znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem cudzoziemców
  • Rekrutacja pracowników
  • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi pod kątem pozyskiwania pracowników
  • Odpowiedzialność za rozwój pracowników w oparciu o przyjęte w organizacji procesy rozwojowe
  • Utrzymanie ciągłości procesów personalnych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie procesów personalnych
  • Przygotowywanie sprawozdań, zestawień i raportów
  • Doskonalenie procesów personalnych
  • Analiza i przygotowywanie dokumentów pod kątem ich zdolności z wymaganiami,
  • Prowadzenie spraw związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium RP,
  • Przygotowywanie i składanie dokumentów w celu uzyskania zezwoleń na pobyt,

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w realizacji procesów rozwojowych - mile widziane,
  • Inicjatywa w działaniu, samodzielność, dążenie do celu, skrupulatność,
  • Otwartość na zmiany,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • Znajomość j. angielskiego/ j. ukraińskiego/ j. rosyjskiego w stopniu umożliwiającym komunikację - mile widziane,
  • Znajomość programu Płatnik, SAP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, dofinansowanie żłobka/przedszkola,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość przystąpienia do Prywatnej Opieki Medycznej LUX-MED,
  • Pomoc finansowa dla pracowników w trudnych sytuacjach.
Back to top