Job title

Operator maszyn i urządzeń

Location

Opole

Twoje zadania:

  • Nadzór nad prawidłową realizacją zadań produkcyjnych
  • Kontrola nad prawidłowością przebiegu procesów produkcyjnych na wyznaczonym odcinku
  • Przestrzeganie wszelkich parametrów technicznych i technologicznych przy obsłudze maszyn i urządzeń
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na surowce i materiały do produkcji
  • Zapewnienie ciągłości produkcji

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Przejrzysty plan wdrożenia i kariery zawodowej
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie
  • Pakiet socjalny (bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego)
  • Dofinansowanie karty sportowej MULTISPORT
  • Prywatne opieka medyczna LUXMED
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
Back to top