Job title

Młodszy specjalista ds. jakości surowca

Location

Opole

Zakres obowiązków :

  • Dbanie o dobrostan żywca drobiowego
  • Audytowanie ferm - kontrola stad pod względem jakości żywca oraz przydatności do uboju
  • Zarządzanie surowcem zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Analiza zapotrzebowania
  • Kontrola realizacji umów
  • Monitorowanie rynku drobiowego
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Budowanie dobrych relacji z dostawcami, wizyty w terenie
  • Udział w kwalifikacji nowych dostawców oraz w okresowej ocenie dostawców

Nasze wymagania :

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub rolnicze, zootechnika lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub czeskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Wysoka motywacja wewnętrzna do zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Otwartość na rozwój i naukę
  • Umiejętności negocjacyjne, komunikatywność i decyzyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Przejrzysty plan wdrożenia i kariery zawodowej
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna LUXMED, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)
  • Samochód służbowy do dyspozycji poza godzinami pracy
Back to top