Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Job title

Kierownik Jeliciarni

Location

Kutno

Zadania:

  • Efektywne zarzadzanie procesem technologicznym w obszarze Jeliciarni.
  • Zapewnienie powtarzalnego wyrobu gotowego, odpowiadającego normom zgodnie z polityką jakości zakładu przy możliwe najniższym koszcie wytworzenia.
  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu w dziale.
  • Koordynacja i realizacja projektów zgodnie z planem, kosztorysem oraz zasadami jakości.
  • Dokładna znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów i zarządzeń dotyczących prowadzonej i nadzorowanej obróbki jelit.
  • Raportowanie, monitorowanie, analiza wyników finansowych/kosztowych w obszarze jeliciarni wraz z podejmowaniem skutecznych działań w celu ich poprawy.
  • Budowa i rozwój podległego zespołu.
  • Współpraca z innymi działami w celu osiągnięcia celów firmy oraz zapewnienia skutecznego przepływu informacji.
  • Ścisła współpraca, nadzór i rozliczenia z firmą Outsourcingową.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe - co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym branży jeliciarskiej- warunek konieczny
  • Wykształcenie co najmniej średnie ( preferowany kierunek technologia, przetwórstwo mięsne)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Przejrzysty plan wdrożenia i kariery zawodowej,
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie,
  • Zakładowy Fundusz Socjalny (karty podarunkowe na Święta, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
Back to top
0 1 2