Job title

Jeliciarz - pracownik fizyczny

Location

Kutno

Główne zadania :

  • Czynności związane z obróbką jelit naturalnych (przyjęcie kompletu jelit, rozbiór na poszczególne elementy, obróbka termiczna materiału, konserwacja pozyskanych elementów, schładzanie, solenie)
  • Właściwe przeprowadzanie dezynfekcji używanych urządzeń / sprzętu w zakresie obowiązujących w zakładzie instrukcji i procedur
  • Dbanie o powierzony majątek, maszyny, narzędzia i sprzęt

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej, lub chęć jej wyrobienia

  • pracować w zakładzie produkcyjnym,
  • być zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę,
  • mieć perspektywę stałego zatrudnienia,
  • otrzymywać wynagrodzenie zawsze na czas,
  • mieć zapewniony ciepły posiłek regeneracyjny i korzystać z bogatej oferty Funduszu Socjalnego
Back to top