Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska
ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający ponad 10 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, a także Morliny.
Job title

Automatyk Ekspert

Location

Kutno

Zadania:

  • Programowanie sterowników z rodziny Siemens (S7-300/400, S7-1200/1500),
  • Programowanie sterowników z rodziny Mitsubishi,
  • Programowanie paneli operatorskich HMI,
  • Naprawy paneli dotykowych,
  • Backup,
  • Diagnostyka i naprawa parku maszynowego,
  • Szkolenie młodszych techników z zakresu instalacji eklektycznej,
  • Prace prewencyjne z zakresu automatyki/elektryki.

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu automatyki/elektryki/elektroniki,
  • Znajomość sieci komunikacyjnych (Profibus, Profinet, Modbus, OPC),
  • Znajomość obsługi komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów, itp.,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektronicznej i elektromechanicznej,
  • Odpowiedzialność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Rozwój - podnoszenie kwalifikacji, szkolenia z zakresu automatyki, elektryki, sterowania oraz wiele innych,
  • Stabilność zatrudnienia - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premia, kwartalna nagroda frekwencyjna oraz nagrody
  • Benefity - ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, bank pomysłów, nagroda za polecenie pracownika, zapomogi losowe, karty podarunkowe, karta FlexiPass, prywatna opieka medyczna Lux Med,
  • Aktywność - sekcje sportowe (piłka nożna, siatkówka i koło wędkarskie), spartakiada międzyzakładowa Animex,
  • Rozrywkę - piknik pracowniczy, spotkania integracyjne.
Back to top
0 1 2